Anasayfa 

 Derneğimiz 

 Foto Albüm 

 Videolar 

 Haberler 

 Üyelerimiz 

 Telefon Rehberi 

 Ziyaretçi Defteri 

 Ailelerimiz 

 İletişim 

   

ANAMENÜ

HABERLER

YONCALI KÖYÜ YAZ ŞENLİKLERİ ERTELENDİ

Yoncalı Köyü Yaz Şenlikleri 25-26 Eylül 2015 tarihine ertelendi

YAZ ŞENLİKLERİ

YONCALI KÖYÜ YAZ ŞENLİKLERİ

3.Yaz Şenlikleri

3.Geleneksel Yoncalı Köyü Yaz Şenlikleri

Şenlikler coşkulu geçti

Yoncalı Köyü Yaz Şenlikleri coşkulu ve kalabalıktı

Takımımız

ANKET


Sitemizin yeni görünümünü beğendiniz mi?
Evet
Hayır
Eski site daha güzeldi.
Çok güzel olmuş.

ARAMA

 

Naci AĞBAL (Maliye Bakanı Müsteşarı)

Naci AĞBAL (Maliye Bakanı Müsteşarı)

 

Dernek Başkanımız Şakir Şahin bey’in başkanlığında Başkan yardımcıları Hakif Albayrak, İsmail Adın, Aslan Arslan, Hacı Aydın ve köyümüz Muhtarı Muhammet Aydın'dan oluşan heyet Ankara 'da bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi.

Yeni dönemde Maliye Bakanlığı Müsteşarı görevine atanan Sayın Naci Ağbal Beyi makamında tebrik ziyaretinde bulunuldu. Bir saati aşkın bir süre yapılan görüşmede Köyümüzün şu anki durumu ve yapılan çalışmalarla ilgili fikir alış verişinde bulunuldu.  Çok sıcak ve samimi bir havada geçen toplantı ile ilgili sitemize açıklamalarda bulunan başkan Şakir Şahin şunları aktardı. 

'' Öncelikle  Müsteşarımız Sayın Naci Ağbal Bey'e  çok kıymetli zamanlarını  bize ayırdığı için köyümüz adına çok  teşekkür ediyorum. Tüm köylülerimizi temsilen  dernek yönetimi ve köy muhtarımızı kabul etmeleri  ve görüşmemizde ortaya koymuş oldukları samimi  tutum ve davranışları takdire şayan olup bizleri fazlasıyla memnun etmiştir. Kendilerinden almış olduğumuz bu destek   sayesinde ne olursa olsun kendi insanımıza olan sevgi ve saygımız  bir o kadar daha artmıştır. 

Bizi kabul   esnasında yöremizin sorunlarını dinlemeleri ve bu konuda ortaya koyduğu çözüm önerileri bizi fazlasıyla mutlu etmiştir. Bir kez daha anlaşılıyor ki toplumumuzun Naci Bey  gibi kıymetli insanlara çok ihtiyacı vardır. Hangi düşünce ve görüşe sahip olursa olsun,  bizler kendilerinden tarifi mümkün olmayan manevi güç aldık.

Umuyorum ki bu görüşmemiz insanımıza büyük bir moral ve gelecek için sorunların üstesinden gelme cesareti vermiştir. Samimi ilgi ve alakalarından dolayı bir kez daha sizler aracılığıyla   teşekkür eder bulunmuş olduğu görevde vatana ve millete hayırlı hizmetler etmesini temenni ederim.''  Ziyaretle ilgili izlenimlerini bizlerle paylaşan köyümüz muhtarı sayın Muhammet Aydın Şunları aktardı.''Müsteşarımız Sayın Naci Ağbal bey'e Yoncalı Köyü adına teşekkür ediyorum. Gayet olumlu bir görüşme oldu. Kendilerini bu görevi nedeniyle tebrik ediyoruz. Allah bu hizmetlerinin devamını getirsin. Tabi bizim bu ziyaretimiz hem tebrik ziyareti hem de köyümüzde yapacağımız hizmetler için fikir ve desteklerini alma ziyaretidir.

Herkesin bildiği gibi köyümüzün Özellikle projeye alınmış dere ıslah projesi, Rize bağlantı yolunun kara yolu statüsüne alınması,  koyun gölünden köy merkezine gelen yolun asfaltlanması, sulama sorunları, Yıldız gölüne yol vurulması, Ağaçlandırma projesi, İspir bağlantı yolu önemli projelerimiz var. Bu projelerin gerçekleştirilmesi noktasında olumlu görüşmelerde bulunduk.

Kendilerinden aldığımız bu hava sayesinde amacımız olan köyümüze ve insanımıza hizmet noktasında güzel işler yapacağımıza olan inancımız oldukça artmıştır. Bir kez daha kendilerine teşekkür ediyorum.

 

(13.10.2009)

 

Yoncalı Köyü Kültür ve Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu

 

FOTOĞRAFLAR

 
 
 
 

ÜYE GİRİŞİ

ZİYARETÇİ DEFTERİNDEN

Nurettin ALBAYRAK - SAMSUN

Köyde,yurt içinde ve dışında bulunan tüm hemşehrilerimin mübarek kurban bayramlarını kutlar bu vesile ile islam alemine barış, huzur ve saadet lutfetmesini cenabı Allah`tan niyaz ederim.

nergız bektas - koyden

yoncalı koyunden olan butun sevdıklerıme saygılar sunar buyuklerımın ellerınden öperım

HÜSEYİN AYDIN -MEMOOĞLU - İSTANBUL

ÇOK DEĞERLİ KÖYLÜLERİME VE AKRABALARIMA,SEVGİLARİMİ VE SAYGILARIMI SUNARIM.DEVLETİMİZİN VE MİLLETİMİZİN YAŞADIĞI AZDA OLSA BU SIKINTILILI GÜNLERDE,BİRLİĞİMİZE,DİRLİĞİMİZE UZANANAN KİRLİ E LLERE DİKKAT EDİP,UYANIK OLALIM...DERNEK YÖNETİMİNE BAŞARILAR DİLER,HAYIRLI YARINLARA YENİ UMUTLARLA HEP İLERİ G

Paşa ALBAYRAK(Rıfat oğlu) - Çorum-Osmancık

Çorum-Osmancıktan anne ve baba toprağımıza onun değerli büyüklerimize ve küçüklerimize saygı ve sevgilerimi iletiyor ramazan bayramlarını en kalbi dileklerimle kutluyorum..

Metin ŞAHİN - MERZİFON

Herkese çok çok selam. Metin ŞAHİN

muhsin saim - bursa orhangazi

s.a site yöneticisi kardeşim üye olmadan bazı şeyleri göremiyoruz üye olan herkesi kabulediyorsanız o zaman hiç bir anlamı yok

nergiz bektaş - köyden

bilmelisinizki en güzel köy yoncalı köyüdür

ZEYNEP BEKTAŞ - köyden

büyüklerimin ellerinden küçüklerin gözlernden öperim

fazilet AYDIN - köyden

DÜNYANIN YEDİ HARİKASINDAN BİRİ BİZİM KÖYDE

nergiz bektaş - köyden

tüm yoncalı köyünün kurban bayramını kutluyorum

Yazıların Tamamı

SPONSORLAR

 Anasayfa 

 Derneğimiz 

 Foto Albüm 

 Videolar 

 Haberler 

 Üyelerimiz 

 Telefon Rehberi 

 Ziyaretçi Defteri 

 Ailelerimiz 

 İletişim 

Yoncalı Köyü Kültür ve Yardımlaşma Derneği
Adres :  Yıldıztepe Mah. Bağcılar Cad. 37. Sk. Pehlivan İş Hanı No: 106 Kat: 3
BAĞCILAR - İSTANBUL

Vergi Dairesi : Kocasinan        Vergi no: 982 041 0431
Tel : 0212 462 70 91  e-mail : info@yoncalikoyu.com